עוגות מעוצבות ליום הולדת שכל אחד אוהב

08-07-2020

אין יותר שמח מילד יום הולדת כאשר מביאים לו עוגה מעוצבת מקושטת בדמות שאהובה עליו, או עם שוקולדים שהוא מאוד אוהב. עוגה שנשארת בזיכרון ומשאירה טעם של עוד לחוגגים עימו.

יום הולדת זה תמיד אירוע שכיף לחגוג, והוא בא רק פעם בשנה, אז אם אפשר להשתולל עם עוגה מושקעת ויפה, צבעונית ואם אפשר עם שוקולד, אז למה לא?

 

"הקאפכייף של רוית" מתמחה בעוגות מעוצבות, עם זילופים של קרם, בשילוב דפי סוכר עם תמונות ודמויות צבעוניות שרק עושה חשק לחתוך את העוגה הרכה ולהנות ממנה. בין אם זה עוגה מעוצבת של חד קרן, או עוגת בת הים הקטנה, או אפילו עוגה של אריה.

 

כאשר מדברים על עוגות מעוצבות ליום הולדת בדרך כלל מתכוונים לעוגות לילדים, אך יצא לנו לא לעשות להכין עוגה מעוצבת גם למבוגרים. וגם במצב כזה השמחה הינה רבה במיוחד כאשר בן הזוג דואג להפתיע ולראות את מבט השמחה והאושר שעל פני בן הזוג כאשר הם רואים את העוגה.

עוגת מעוצבת עף דף סוכר

לאחרונה נהוג גם בהרבה אירועים של חברות להזמין עוגה מעוצבת או מקושטת. בין אם זה הרמת כוסית לחג, או ציון אירוע מסויים בחברה ועוד. וכמובן שניתן גם פה להדפיס על דף סוכר מה שיכול להיות מעניין ואף משעשע.

 

העוגות המעוצבות של "הקאפכייף של רוית" מעוצבות לפי בחירתו של הלקוח ומותאם אישית לטעמו של החוגג. אצלנו תוכלו להנות ממגוון של עוגות מעוצבות, שנותנות הרבה מקום לדמיונכם הפרוע.

 

** בתקופה מאתגרת שבה אנחנו נמצאים, תוכלו להזמין אצלנו ואף להנות ממשלוחים עד הבית באיזורי המשלוח שלנו בעלות משלוח. **

תגובות